МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Новини Новоселицької лікарні

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата створення: 13:33 17.06.2022

Напередодні Дня медичного працівника, який відзначається в третю неділю червня, в залі засідань КНП "Новоселицька лікарня" відбулися традиційні урочистості. Із сердечними вітаннями та щирою вдячністю за відданість професії, за щоденну невтомну та нелегку працю, за повернуте здоров’я та врятовані життя, до медичних працівників звернулися голова Новоселицької громади Марія Нікорич, головний лікар КНП "Новоселицька лікарня" Валерій Калараш, головний лікар КНП «Центр «Промінь Здоров’я» Вячеслав Бежан, директор Новоселицького медичного коледжу БДМУ Руслан Ілліч Романюк, керівник Новоселицької міжрайонної філії ДУ "Чернівецький ЦКПХ МОЗ" Вадим Хмель та працівники медичних установ.  На урочистостях хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих на війні, зокрема медиків, які ціною власного життя рятували цивільне населення та захисників України. До гарних, теплих слів, адресованих медичним працівникам, з нагоди професійного свята, грамотами і подяками за сумлінну багаторічну працю, вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я, високий професіоналізм, чуйність та милосердя, надання медичної допомоги населенню громади та з нагоди професійного свята, відзначено найдостойніших.

Проєкт колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом КНП "Новоселицька лікарня" Новоселицької міської ради

Дата створення: 15:24 23.02.2022

1. Проєкт колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом КНП "Новоселицька лікарня" Новоселицької міської ради

13 січня 2022 року в залі засідань КНП "Новоселицька лікарня" відбулася нарада головного лікаря В. Калараша з керівниками структурних підрозділів та ст. медичними сестрами лікарні

Дата створення: 13:35 14.01.2022

13 січня 2022 року в залі засідань КНП "Новоселицька лікарня" відбулася нарада головного лікаря В. Калараша з керівниками структурних підрозділів та ст. медичними сестрами лікарні.

З робочим візитом КНП "Новоселицька лікарня" відвідав директор Департаменту охорони здоров'я ЧОДА О.Чорний

Дата створення: 18:03 18.08.2021

Сьогодні, 12 серпня, директор Департаменту охорони здоров'я ЧОДА О.Чорний зустрівся з колективом Новоселицької багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА ' 2021 (фотозвіт)

Дата створення: 20:21 18.06.2021

18 червня,  напередодні професійного свята – Дня медичних працівників, у районному Будинку культури відбулись традиційні урочистості.

У Новоселицькій лікарні з’явився підйомник для осіб з інвалідністю

Дата створення: 20:56 12.02.2021

Новоселицька лікарня придбала підйомник для пацієнтів з інвалідністю, які відвідують приміщення поліклініки. З його допомогою пацієнти зможуть полегшити своє користування лікувальним закладом.

До Дня медичного працівника

Дата створення: 15:23 19.06.2020

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний, здійснив робочий візит до Новоселиці.

В КНП "Новоселицька РЛ" відбулася медсестринська конференція

Дата створення: 17:37 05.03.2020

Сьогодні, 5 березня, в КНП "Новоселицька РЛ" була проведена сестринська конференція під головуванням заступника головного лікаря з медсестринства Олентир А.В. По всій Україні у медичних закладах продовжуються навчання на випадок фіксації коронавірусу, адже вірус поширився вже на десятки країн, нажаль, і Чернівецьку область не оминув. Саме тому на  сьогоднішній конференції розглядались такі питання: