МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Новини медицини

Що варто знати про поліомієліт

Дата створення: 11:00 08.07.2020

З метою попередження циркуляції  вакциноспоріднених вірусів поліомієліту, а також задля запобігання захворюванню і підтримки Україною статусу країни вільної від поліомієліту ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує про п’ять найважливіших фактів про поліомієліт.

До Дня медичного працівника

Дата створення: 00:33 20.06.2020

Сьогодні, напередодні Дня медичного працівника, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний, здійснив робочий візит до Новоселиці.

Максим Степанов: Медики другої та третьої ланки вже у вересні отримають підвищені зарплати

Дата створення: 14:30 18.06.2020

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов  запропонував підвищити рівень заробітних плат медиків, які працюють на другій і третій ланці надання медичної допомоги. Про це інформує прес-служба МОЗ України.

Максим Степанов назвав причини зростання захворюваності на COVID-19

Дата створення: 14:27 16.06.2020

Серед основних причин зростання захворюваності на COVID-19 є нехтування носінням масок, використанням антисептиків, а також відсутність соціальної дистанції. Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

Як правильно носити маски у літню спеку

Дата створення: 11:29 15.06.2020

Як інформує Центр громадського здоров”я, правила використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) у літню пору такі ж, як і в будь-яку іншу. Захисну маску слід змінювати, якщо на неї потрапили біологічні рідини або вона стала вологою. Влітку це відбувається частіше. Це ж стосується і використання респіратора. Вірус SARS-CoV-2 не розмножується на поверхні маски але може зберігатися на ній деякий час.

З керівниками медзакладів онлайн обговорили алгоритм допомоги хворим на COVID-19

Дата створення: 13:15 12.06.2020

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Чорний, заступниця директора ДОЗ Марія Поліщук, в.о. директора “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України” Наталія Гопко та заступник начальника управління ДОЗ Василь Павлюк провели онлайн-нараду з керівниками медичних закладів охорони здоров’я області. Її учасники обговорили алгоритм надання медичної допомоги хворим з COVID-19, організацію медичної допомоги хворим із соматичними патологіями в умовах карантину та  забір лабораторних зразків.

Як правильно знімати маску

Дата створення: 11:23 05.06.2020

Як повідомляє Центр громадського здоров”я, вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19) передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції.