МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Новини медицини

Привітання головного лікаря КНП "Новоселицька лікарня" з 8 Березня!

Дата створення: 10:37 05.03.2021

Шановні чарівні жінки, колеги!!! Щиросердечно вітаю вас, прекрасну половину людства, з  весняним Жіночим святом! Нехай радісними будуть Ваші думки, піднесеними почуття і приємними, будь-які події. Дякую Вам за Ваш професіоналізм, за старанність, жертовність, за те, що створюєте особливу ауру, тепло і затишок у нашому колективі. Нехай все у вас буде добре. Щасливих подарунків долі, щоденних приємних миттєвостей, теплих стосунків, люблячих сердець поруч! Хай благословляє Господь ваші непрості професійні будні, ваше особисте життя, ваших рідних і близьких! Міцного вам здоров'я, успіхів у всіх справах, душевного комфорту, квітучої весни в серці! З повагою, головний лікар КНП "Новоселицька лікарня"        В. Калараш

У Новоселицькій лікарні з’явився підйомник для осіб з інвалідністю

Дата створення: 20:54 12.02.2021

Новоселицька лікарня придбала підйомник для пацієнтів з інвалідністю, які відвідують приміщення поліклініки. З його допомогою пацієнти зможуть полегшити своє користування лікувальним закладом.

Для чого варто бути фізично активним?

Дата створення: 17:12 08.02.2021

Фізична активність – не плутати зі спортом – є основою для здорового способу життя кожної людини. Доведено, що люди, які фізично активні, живуть довше і мають менший ризик серцевих захворювань, інсульту, діабету 2 типу, депресії та деяких видів раку. Натомість відсутність фізичної активності вважається четвертим основним фактором ризику щодо рівня смертності в усьому світі. А тепер детальніше.

Максим Степанов: Вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочнеться в лютому

Дата створення: 23:11 30.01.2021

В Україні вакцинація громадян проти COVID-19 розпочнеться вже в лютому. Підготовка до першого етапу вакцинації йде чітко за графіком, заявленим МОЗ ще у вересні 2020 року, та відбуватиметься згідно Дорожньої карти з впровадження вакцини проти COVID-19, узгодженої у грудні. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ КОЛЕЗІ!

Дата створення: 12:52 27.01.2021

Харчування та імунна система: що варто знати

Дата створення: 16:30 26.01.2021

Харчування є критичним фактором, що визначає імунні реакції, а неповноцінне харчування — найбільш поширена причина імунодефіциту у всьому світі.