МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Новини медицини

Правила візиту до стоматолога у період пандемії CОVID-19

Дата створення: 11:17 05.06.2020

У стоматологічних клініках пацієнтів приймають виключно за попереднім записом. Це необхідно, щоб заклад міг організувати безпечні умови:

У Новоселиці провели навчання з аеротранспортування хворого із COVID-19

Дата створення: 11:31 30.05.2020

Спільні навчання медиків та рятувальників, під час яких відпрацювали транспортування хворого із COVID-19 гелікоптером до Києва, відбулися у Новоселиці. Про це інформує прес-служба ЧОДА.

Пам’ятка про вимоги до безпеки та особистого захисту

Дата створення: 14:51 26.05.2020

Просимо кожного українця максимально серйозно поставитися до вимог безпеки та особистого захисту. Адже ігнорування елементарних правил може призвести до появи нових спалахів захворювання на COVID-19 та погіршення епідемічної ситуації в країні.

Гепатит С: що варто знати

Дата створення: 14:46 26.05.2020

Вірусний гепатит C — це захворювання, спричинене вірусом, який може передаватися через кров від однієї людини до іншої. Недуга вражає насамперед печінку. ВГC впливає на фізичний та емоційний стан людини і є потенційною загрозою для життя.

Чернівецьку область відвідали Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов

Дата створення: 11:36 22.05.2020

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов та Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов із робочим візитом відвідали Чернівецьку область. Про це повідомляє прес-служба ЧОДА.

20 травня – Всесвітній день травматолога

Дата створення: 23:39 20.05.2020

20 травня в усьому світі відзначають Всесвітній день травматолога. Професія лікаря-травматолога гідна великої поваги, оскільки це не тільки спеціальність, а й покликання. Лікар-травматолог має бути фахівцем своєї справи, мати високу кваліфікацію і досвід, постійно самоудосконалюватися адже від його знань та вмінь залежать здоров’я і життя пацієнта. У всьому світі в цей день будуть приділяти увагу і вшановувати травматологів, проводити спеціальні заходи.

Як подолати тривогу спричинену COviD-19

Дата створення: 22:27 05.05.2020

Поради. як зберегти своє психічне здоров”я надає Телеграм-канал Психологічної підтримки МОЗ України.

В Україні відновлять планові операції та планову госпіталізацію пацієнтів.

Дата створення: 22:24 05.05.2020

Як повідомляє прес-служба МОЗ України, Уряд погодив ініціативу Міністра охорони здоров’я Максима Степанова щодо відновлення в Україні планових операцій та госпіталізацій. Відповідні зміни будуть внесені до постанови про карантин для того, щоб знизити рівень ризику загрози життю пацієнтів, які потребують планових операцій. Про це Міністр повідомив на щоденному брифінгу МОЗ.

Правила самоізоляції

Дата створення: 22:22 14.04.2020

Як інформує Центр громадського здоров”я, людям із легкими проявами нової коронавірусної інфекції лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. Під час самоізоляції ЦГЗ радить дотримуватися таких основних правил: