МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

13 січня 2022 року в залі засідань КНП "Новоселицька лікарня" відбулася нарада головного лікаря В. Калараша з керівниками структурних підрозділів та ст. медичними сестрами лікарні

13 січня 2022 року в залі засідань КНП "Новоселицька лікарня" відбулася нарада головного лікаря В. Калараша з керівниками структурних підрозділів та ст. медичними сестрами лікарні.

До присутніх було доведено лист Мінекономіки України до центральних та місцевих органів виконавчої влади, постанову Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 №1096, в яких було встановлено, крім іншого, вимогу до обов'язкового щеплення медичних працівників проти COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Також начмед В. Сухораб довів до присутніх алгоритм дій роботодавця відносно осіб, які не дотримуються вимог щодо обов'язкової вакцинації проти COVID-19. Підкреслив, що єдиною причиною, яка звільняє від вакцинування проти COVID-19 є алергія на дану вакцину.

В. Калараш підсумовуючи сказав, що встановлює термін до 21.01.2022 р. на вирішення всіх проблем працівниками лікарні, які ще не вакциновані. Тобто, хто не вакцинований має вакцинуватися, хто має протипокази – отримати і надати офіційні довідки про такі протипокази. Старшим медсестрам лікарні зібрати інформацію про кожного працівника підрозділу і надати головній медсетрі А. Олентир.