МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

МЕДИЧНА РАДА ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ 2019 РОКУ І ВИЗНАЧИЛА ЗАВДАННЯ НА 2020 РІК

11 лютого відбулося спільне розширене засідання медичних рад Районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги "Промінь здоров'я", на якому підвели підсумки діяльності по наданню лікувально-профілактичної допомоги населенню району в 2019-му та визначили актуальні завдання на 2020 рік.

Засідання провів заступник головного лікаря Районної лікарні Василь Сухораб, за участі заступника голови районної ради Ольги Цуркан та міського голови Марії Нікорич.

Обговорення порядку денного учасники засідання розпочали з доповіді  головного лікаря Центру ПМСД "Промінь здоров'я" В’ячеслава Бежана «Підсумки роботи КНП "ЦПМСД "Промінь здоров'я" за 2019 рік". В'ячеслав Васильович, аналізуючи роботу колективу за попередній календарний рік, зосередив увагу на цілеспрямованій праці по підвищенню доступності, якості та ефективності медичної допомоги населенню району.

В ході засідання було заслухано ще низку фахівців, зокрема, заступника головного лікаря РЛ Лідію Ротар, яка ознайомила присутніх з підсумками роботи поліклінічної ланки та заступника головного лікаря РЛ Наталію Кишлар, яка детально охарактеризувала стан тимчасової та стійкої втрати працездатності у 2019-му році.

Ольга Цуркан, Марія Нікорич подякували медикам за працю, запевнили, що і надалі будуть тісно співпрацювати з медзакладами  і разом знаходити вихід у вирішенні проблемних питань – бо здоров’я людини – це головна цінність та запорука сталого розвитку країни.