МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Медрада відзначила досягнення і вказала на недоліки.

Під головуванням головного лікаря КУ «Новоселицька ЦРЛ» Валерія Калараша, 21 лютого, відбулося чергове засідання медичної ради та оперативної наради.

З доповідями про результати роботи надання акушерсько-гінекологічної допомоги населенню району та про підсумки роботи кардіологічної служби за 2017 р. виступили районний акушер-гінеколог Аузяк Олексій Іванович та районний кардіолог Барус Василь Петрович.

Про стан виконання Регіональної програми протидії захворюванню на туберкульоз та про підсумки роботи надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю у 2017 році доповіли районний фтизіатр Бушила Олена Петрівна та районний гастроентеролог Скрикуляк Людмила Петрівна.

Крім аналізу підсумків, в ході засідання, її учасники окреслили основні напрямки роботи на поточний 2018 рік, закцентувавши увагу на пріоритетних завданнях.

Головний лікар Валерій Калараш визначив підходи до вирішення проблеми доступності та якості медичної допомоги, реалізації медичної реформи, входження в реформування системи охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги і впровадження змін у діяльність ЦРЛ, спрямованих на підготовку до роботи в умовах госпітальних округів.

За підсумками роботи засідання прийнято низку рішень, які посприяють активізації процесу реформування галузі охорони здоров'я, в цілому, і створенню необхідних умов для успішної оптимізації роботи в районній лікарні, зокрема.