МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

21 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ В КУ "НОВОСЕЛИЦЬКА ЦРЛ" ВІДБУЛАСЯ МЕДИЧНА РАДА ТА ОПЕРАТИВНА НАРАДА.

На засіданні медичної ради та оперативної наради, які відбулися під головуванням головного лікаря КУ «Новоселицька ЦРЛ» Валерія Калараша, було розглянуто ряд планових питань.

Так, про підсумки роботи служби крові району за 2017 рік доповіла завідувач трансфузіологічним відділенням ЦРЛ Вірджинія Гарбуз, яка у своєму виступі, проаналізувала стан заготівлі та забезпечення інфекційної безпеки донорської крові, її компонентів для надання трансфузіологічної допомоги хворим, як у плановому так і ургентному порядку. За словами завідувача, у 2018 році, потрібно покращити виконання планових завдань із заготівлі донорської крові, удосконалити матеріально-технічну базу служби, активізувати роботу по програмі «Служба крові. Реєстратор».

Стан малюкової смертності за 2017 рік проаналізувала районний педіатр Людмила Глігор. За її інформацією, динаміка показника малюкової смертності на Новоселиччині впродовж останніх 3 років є позитивною та, вперше за 6 років, стала вищою від обласного показника. Тож, як зазначила керівник, у новому календарному році, педіатрична служба продовжить роботу щодо впровадження уніфікованого протоколу медичної допомоги «інтегроване ведення хвороб дитячого віку», працюватиме над створенням цілодобового педіатричного лікарського посту, покращуватиме спостереження за вагітними високого перинатального ризику.

Питання оперативної наради «Фінансовоекономічний звіт за 2017 рік» та «Робота інфекційної служби за 2017 рік», доповідачами яких були провідний економіст Олена Галіщук та районний інфекціоніст Петро Барус, викликали жваве обговорення та залучили до дискусії переважну більшість учасників зібрання.

Результатом розгляду вищезазначених питань став запропонований проект рішення, який з пропозиціями та доповненнями прийняли одноголосно.