МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

18 ЛИПНЯ 2018 РОКУ В НОВОСЕЛИЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВІДБУЛИСЯ ЧЕРГОВА МЕДИЧНА РАДА ТА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

18 липня заступник головного лікаря Василь Сухораб провів чергове засідання медичної ради та оперативної наради. В ході засідання, обговорено цілий ряд планових питань.

В ході Медичної ради були розглянуті питання рейтингової оцінки діяльності дитячого, інфекційного та хірургічного відділень. З доповідями по даним питанням виступили завідувачі даних відділень: Н. Криган, П. Барус та А. Раца. Співдоповідачем, з довідкою по даним відділенням, виступив завідувач інформаційно-аналітичним відділом О. Калараш. Підсумовуючи дані доповіді виступив В. Сухораб.

Значну увагу було приділено доповіді районного невролога Г. Марунчак. Вона доповіла про стан надання медичної допомоги хворим з цереброваскулярною патологією серед населення району.

На оперативній нараді розглянули два питання: про стан організації та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів спрямованих на забезпечення інфекційної безпеки у пологовому відділенні та про стан своєчасного та доцільного призначення фізіотерапевтичного лікування хворих у відділеннях лікарні. По даним питанням інформацію до присутніх довели завідувач відділення акушерства і гінекології О. Аузяк та завідувач фізіотерапевтичним відділенням М. Єремейко.

По завершенні виступів відбулося обговорення зазначених питань та прийняті відповідні рішення.