МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Директор Департаменту охорони здоров'я здійснила робочий візит на Новоселиччину

Вчора, 23 квітня, Новоселицький район, з робочим візитом, відвідала директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Андрієць.

У рамках візиту відбулась зустріч з родинами загиблих учасників АТО, під час яких обговорено нагальні питання медичного супроводу рідних загиблих, які висловили прохання регіональному керівнику медичної галузі щодо сприяння у придбанні, для районної лікарні, дороговартісного апарату для обстеження.

Іван Попадюк, учасник АТО, депутат Новоселицької ОТГ, спілкуючись із пані Андрієць, особливу увагу звернув на медико-соціальну реабілітацію своїх побратимів, підкресливши важливість медико-психологічного супроводу кожного. Тож, найближчим часом, фахівці, як первинної, так і вторинної ланок, зв'яжуться із кожним з 211 учасників бойових дій, які проживають на території району, для проведення з ними відповідної фахової психологічної реабілітації.

Продовжуючи свій візит, пані Андрієць, разом із головним лікарем Валерієм Каларашем, відвідали приймальне відділення ЦРЛ, де був проведений тренінг по сигналу "Кровотеча у вагітної" із вводною: молода жінка, 36 тижнів вагітності, кровотеча із родових шляхів. Був викликаний завідувач реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії Ю. Мазурчак, який виставив діагноз: відшарування плаценти. Терміново, на ношах, жінку доставили в операційну, викликали акушер-гінекологів. Операційну розгорнули за 12 хвилин (при нормативі 15 хвилин) і були готові до проведення оперативного втручання. Директор департаменту відмітила професійність лікарів, їх фахову майстерність, оперативність, злагодженість в роботі служб. 

Також, директор департаменту відвідала Центр первинної медико-санітарної допомоги, де ознайомилась з роботою сімейних лікарів по підписанню декларацій з пацієнтами.