МЕДИЦИНА НОВОСЕЛИЧЧИНИ
Комунальне некомерційне підприємство
«НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ» Новоселицької міської ради
Чернівецького району Чернівецької області

Фотоархів Камбія Р. І.

  • Народився 12.06.1931 р. в м. Бучач, Тернопільської обл. 
  • В 1950 р. поступив до Чернівецького медінституту, який закінчив в 1956 р. по спеціальності лікар-лікувальник. 
  • Трудову діяльність розпочав завідуючим Горбовською лікарською дільницею Герцаївського р-ну з 18. 07.1956 р. 
  • З 3.08.1959 р. працює по сумісництву на 0,5 посади лікаря-хірурга в Новоселицькій ЦРЛ. 
  • З 1.09.1959 р. призначений викладачем Новоселицького медучилища по хірургії та анатомії та продовжує працювати по сумісництву лікарем-хірургом в Новоселицькій ЦРЛ. 
  • З 1.09.1965 р. призначений на посаду замісника головного лікаря по сільській місцевості в Новоселицькій ЦРЛ і працює далі по сумісництву лікарем-хірургом. 
  • З 13.11.1972 р. працює лікарем-хірургом в Тюменській обл. в Тарко-Саленській райлікарні. 
  • З 3.04.1978 р. призначений на посаду головного лікаря Пуровського р-ну Тюменської обл. 
  • З 31.12.1982 р. призначений завідуючим лікарської амбулаторії Уренгойської ГРЕС. 
  • З 6.03.1986 р. переведений на посаду лікаря-терапевта амбулаторії Уренгойської ГРЕС. 
  • З 1.11.1988 р. прийнятий на роботу в Новоселицьку ЦРЛ на посаду лікаря-хірурга. 
  • З 24.08.1991 р. переведений на посаду лікаря-онколога Новоселицької ЦРЛ. 
  • З 1.07.2007 р. звільнений із займаної посади за власним бажанням по стану здоров'я. 
  • Нагороджений значком "Відмінник охорони здоров'я" від 31.05.1971 р. 


Нагороджений медалями:

  • "Ветеран праці" (за довготривалу сумлінну працю від ім. Президіума Верховної Ради СРСР рішенням виконкому №60 Тюменської обл. ради народних депутатів від 26.02.1988 р.) 
  • "65 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 р.р." (Указ президента України В. Ф. Януковича від 2.04.2010 р. №474/2010)

« повернутися до списку альбомів